KONST / Litografier / Färglitografi 12746390
nr 1274 6390
Ann Makander
(f. 1954), Sverige
Färglitografi, Spegling. Signerad, daterad -85,96/160. Motivet: 54x54 cm
Ann Makander, svensk målare och grafiker född i Malmö 1954.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 september 2019
kl 18:06:28
200 kr
250 kr